Wzmacniające właściwości henny

 

Henna zdecydowanej większości osób w pierwszej kolejności będzie kojarzyła się z produktem, dzięki któremu możemy zmienić kolor naszych brwi czy włosów lub wykonać piękne, zmywalne tatuaże na naszej skórze. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że henna posiada szereg korzystnych właściwości, które doskonale oddziałują, np. na nasze włosy.

Naturalna henna od firmy Khadi

wzmacniająca naturalna henna khadiJedną z popularnych firm, która zajmuje się produkcją i dostarczaniem na polski rynek henny, jest firma Khadi. Wśród produktów tego producenta bardzo dużą popularnością cieszy się wzmacniająca naturalna henna Khadi, która pozwala nie tylko na pofarbowanie włosów, ale również na ich wzmocnienie. Jeśli decydujemy się na farbowanie włosów przy zastosowaniu farby z henną, możemy spodziewać się nie tylko zmiany koloru naszych włosów, ale również wzmocnienia ich struktury i odpowiedniego odżywienia. Jest to możliwe ze względu na fakt, iż henna Khadi w swoim składzie posiada również szereg ziół, które dzięki swoim właściwościom pomagają nadać naszym włosom objętości i poprawić ich stan. Dzięki zastosowaniu henny do farbowania włosów, możemy więc zadbać o ich zdrową kondycję i sprawić, że będą wyglądały równie dobrze co po odbyciu drogiego zabiegu pielęgnacyjnego w salonie fryzjerskim. Henna wpływa kojąco na skórę naszej głowy, dzięki czemu również cebulki włosów stają się mocniejsze i bardziej odporne na uszkodzenia.

Co istotne, henna zastosowana jako farba do włosów jest preparatem całkowicie bezpiecznym. Ze względu na w pełni naturalny skład, nie powoduje uczulenia, doskonale sprawdza się również jako metoda farbowania włosów w przypadku kobiet w ciąży i mam karmiących piersią. Nie zawiera substancji chemicznych, nie wywołuje więc żadnych niepożądanych reakcji.