Wyjątkowe szkolenie wstępne bhp

W swoim życiu często zmieniałem pracę. Nie wynikało to z mojego braku odpowiedzialności, czy z tego, że szybko się nudzę. Tak się składało, że musiałem zmienić prace lub przeprowadzałem się do innego miasta. W końcu wylądowałem w Warszawie w firmie zajmującej się produkcją dywanów. Praca bardzo dobrze płatna, a przy tym pokochałem naszą stolicę. I nie tylko.

Konsekwencje wstępnego szkolenia z bhp

szkolenie wstępne bhp warszawaW firmie pracuję w dziale technicznym. Z wykształcenia jestem inżynierem. Jako nowy pracownik musiałem przejść szkolenie wstępne bhp warszawa. Zakład do szkoleń zatrudnia firmę zewnętrzną. W świat przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy wprowadzała mnie kobieta, która od samego wejścia zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Była bardzo młoda, ale już od samego wejścia biło od niej zdecydowanie i profesjonalizm. Nie prowadziła szkolenia w sposób nudny, jak to niestety czasem bywa. W przystępnym języku przekazała nam całą potrzebną wiedzę. Opowiadała wszystko w sposób ciekawy i działający na wyobraźnie. Chociaż była mowa o takich rzeczach jak przepisy prawne, techniczne aspekty bhp. Słuchając ją widziałem jaką wagę ma przeszkolenie pracowników w zakresie bhp i jak to może bezpośrednio przełożyć się na zachowanie zdrowia i bezpieczeństwo na stanowisku pracy. Padały również trudne pytania, na które nawet sama prowadząca nie znała odpowiedzi, ale szybko potrafiła wyszukać odpowiednie odniesienie w przepisach prawa. Całe szkolenie zleciało bardzo szybko.

Nie mogąc otrząsnąć się z wrażenia jakie zrobiła na mnie prowadząca całe spotkanie, odważyłem się zaprosić ją na kawę. Ku mojemu zdziwieniu, moja propozycja wywołała silny rumieniec na policzkach tej pięknej kobiety. Spodobało mi się to jeszcze bardziej. Dzisiaj pozostajemy w szczęśliwym związku i śmiejemy się, że połączyło nas bezpieczeństwo i higiena pracy.