Wybór odpowiedniej kostki brukowej na chodnik

Niedawno kupiłam kawałek działki na której już stoi mój wymarzony dom. Wystarczył niewielki remont. ale jeszcze pozostało mi jakoś urządzić ogród. Z przodu działki to znaczy od strony ulicy zamierzam położyć kostkę brukową. Ale jeszcze nie zdecydowałam się jaką wybrać.

Zakup szarej kostki brukowej

kostka brukowa piastówPomyślałam sobie, że warto położyć kostkę przed domem. Będzie to ładnie wyglądać. Dopiero za domem w ogrodzie będę mieć trawę. Teraz każdy na podwórku przed domem kładzie kostkę brukową lub takie duże płyty chodnikowe. Ale moim zdaniem warto chyba wybrać tą kostkę. Lepiej będzie wyglądała od płyt. ale to tylko moje zdanie i każdy może to widzieć inaczej. Jest różna kostka brukowa piastów ma kilka punktów sprzedaży takiej kostki. Myślę, że uda mi się znaleźć odpowiednią kostkę. Wystarczy tylko poszukać. Stwierdziłam, że nie będę kupować przez internet. Wolę pojechać do sklepu osobiście i tam wybrać co mają dostępne. Dlatego też musiałam wybrać do sklepu, gdzie maja tych kostek sporo i to w różnych kolorach. Ale tak przyglądając się tym kolorom stwierdziłam jednak, że lepiej będzie kupić szarą kostkę brukową. Będzie ona dobrze wyglądała na mojej posesji. Skoro kolor mam już wybrany to przyszedł czas by podjąć decyzję co do kształtu kostki brukowej. wiecie w sklepach są różne kształty, więc trzeba tutaj się dobrze zastanowić.  Ale chyba wybiorę taką małą kostkę w kształcie kwadratu. Nie będę brać większej gdyż później łatwiej będzie mi wykończyć brzegi. Kupiłam kilka opakowań i jedno w zapasie tak na wszelki wypadek.

Na działce będę niedługo kładła kostkę brukową. Długo myślałam nad tym jaką by tu wybrać. Ale postawiłam na klasykę. To będzie mała kostka brukowa w kolorze szarym, ale takim ciemnym szarym. Top dobry kolor. Będzie dobrze wyglądał. Już zamówiłam kilka opakowań kostki brukowej i tak myślę, że powinni mi ją dostarczyć w przyszłym tygodniu.