Promocja marki – krówki z firmowym nadrukiem

Firmy szukają coraz nowszych sposobów na promocje i pozyskiwanie klientów. Nie od dziś wiadomo, że nie tylko produkt ma znaczenie dla konsumentów – liczy się też zaufanie do firmy. Klienci znacznie częściej kupują produkty z miejsc, które zwyczajnie lubią. Sklep z miłą obsługą potrafi przyciągnąć do siebie więcej ludzi, niż tańszy punkt z nieuprzejmym sprzedawcą.

Cukierki i krówki dla klientów

krówki z nadrukiem firmyCiekawym sposobem promocji, który zazwyczaj spotyka się z pozytywnym odbiorem, są degustacje. Klienci przechadzający się sklepowymi alejkami mają okazję spróbowania nowego smaku budyniu, czy napicia się nowej kompozycji herbacianej. Rozdawanie wszelkiego rodzaju darmowych próbek także ściąga do sklepów nowych konsumentów, którzy zachęceni promocją często wracają. Co jednak z tymi dziedzinami biznesu, w których próbki czy degustacje są niemożliwe? Tutaj instytucje mogą wyjść klientom naprzeciw oferując im uniwersalny drobiazg, który wywoła w nich pozytywną reakcję. Krówki z nadrukiem firmy to bezpieczne rozwiązanie niemal dla każdego rodzaju branży. Który klient nie nabrałby ochoty na coś słodkiego, widząc przed sobą całe pudełko takich smakołyków? Nadruk na papierku, w który zawinięty jest cukierek dodatkowo podkreśli kto zafundował przechodniom małą słodycz. Niektórzy złapią proponowany smakołyk i machinalnie schowają go do kieszeni, a po kilku dniach, dzięki nadrukowanemu logo, przypomną sobie o danej firmie.

Krówki z firmowym nadrukiem sprawdzą się jako miseczka słodyczy na ladzie lub podarunek dla pracowników na firmowych eventach. Roznoszenie ulotek danej instytucji powoli odchodzi do lamusa. Za to rozdawanie klientom czekoladki lub cukierka to miła forma zwrócenia uwagi konsumenta na daną markę. Takie drobne upominki potrafią mieć ogromne znaczenie w kontakcie z klientem.