Porządny Hexagon R8

Rowery firmy Kross to zdecydowanie propozycja warta naszej uwagi. Ma dużo do zaoferowania zwłaszcza w segmencie górskich, rekreacyjnych jednośladów. Model Hexagon R8, to pozycja, której nie tylko warto się przyjrzeć, ale również z niej skorzystać. 

Górski rower rekreacyjny Hexagon R8 

kross hexagon r8Mało klientów sklepów rowerowych, orientuje się, że Kross jest polskim producentem jednośladów. W sumie nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ nie jest to hasło, jakim reklamuje się firma. Taką informację znajdziemy dopiero po odwiedzeniu jej stron internetowych. To oczywiście niewiele zmienia, jednak wpływa znacząco na cenę produktów Krossa. Kross Hexagon R8 doskonale sprawdzi się zarówno w ciężkim terenie, jak i na ścieżkach rowerowych. Jego największym atutem są szerokie koła oraz lekka, wykonana z aluminium rama. Koła gwarantują nam nie tylko lepszą przyczepność, ale również łatwiejsze pokonywanie wiraży i terenowych wzniesień. Hexagony są wyposażone w hydrauliczne hamulce tarczowe, które hamują mocno i prowadzą do błyskawicznego wytracenia szybkości. Jeśli szukamy roweru uniwersalnego i sprawdzonego, to Kross R8 pasuje jak ulał. Dobrym miejscem na zakup tego roweru jest sklep internetowy. Czemu? Ponieważ właśnie sklepy internetowe są gwarancją uzyskania najbardziej korzystnej ceny, a także dają możliwość skorzystania z licznych rabatów i promocji. Ponadto sklepy online oferują dostęp do kart stałego klienta, a te z kolei uprawniają nas do wielu atrakcyjnych propozycji. 

Ta wersja Krossa cieszy się wśród klientów bardzo dużą popularnością. Wedle statystyk, jakie znamy, jest to jeden z najczęściej kupowanych modeli rekreacyjnych rowerów górskich. W sumie nie ma się czemu dziwić, bowiem Hexagon R8 to najlepsze zestawienie jakości w stosunku do ceny.