Pendrive jako gadżet reklamowy

Kiedy założyłem własną działalność gospodarczą, bardzo długo zastanawiałem się, w jaki sposób mógłbym ją zareklamować. Chciałem mieć jak najwięcej zleceń, by firma mogła się rozwijać. Dopiero po rozmowie z kolegą z branży reklamowej przejrzałem na oczy. Wtedy właśnie dowiedziałem się co mogę zrobić, by więcej potencjalnych klientów dowiedziało się o moich działaniach. Okazało się, że dobrze jest mieć gadżety reklamowe. 

Nadruk na pendrive jako reklama firmy

pendrive z nadrukiem warszawaZaciekawiony radami kolegi, przeczytałem jeszcze kilka książek, w prosty sposób mówiących jak reklamować swój biznes. Wyciągnąłem z tego wnioski i stwierdziłem, że kolega mógł mieć rację – wiele bowiem mówiło się o rozdawaniu gadżetów z logotypem firmy. Pomyślałem, że nie chcę rozdawać długopisów, ponieważ łatwo je zgubić. Nie są one czymś na tyle ważnym, by ich pilnować. Wpadłem więc na pomysł, że odpowiednim gadżetem reklamującym moją firmę będzie pendrive z nadrukiem warszawa to duże miasto, w którym znajduje się wiele firm zajmujących się nadrukami reklamowymi. Zgłosiłem się do jednej z nich i szybko otrzymałem fachową ofertę. Rzecz jasna długo się nie zastanawiałem i zleciłem wykonanie dziesiątek pendrive’ów z logotypem mojej firmy. Kiedy je odebrałem, od razu zacząłem je rozdawać starym, jak i potencjalnym klientom. Bardzo szybko wyszło na to, że moje działanie ma bardzo duży sens, gdyż zacząłem zauważać większą ilość nowych klientów, którzy chcieli skorzystać z usług, jakie oferuję.

Już po paru miesiącach reklamowania swojej firmy za pomocą pendrive’ów odnotowałem przyrost nowych klientów. Bardzo się ucieszyłem, że moja strategia działa. Oczywiście, niemal od razu podziękowałem też swojemu koledze, który skłonił mnie do przemyślenia taktyki reklamowej mojej firmy. Dzięki niemu mój biznes rozwija się tak dynamicznie!