Odbycie wstępnego szkolenia BHP

O pracę w tej firmie od dawna zabiegałem, ponieważ wiedziałem, że będę mógł się rozwijać i awansować. Nie było łatwo, bo stawiano wysokie wymagania. Cały czas się szkoliłem, podwyższałem kwalifikacje i w końcu byłem gotowy, żeby złożyć podanie o pracę.

Udział w szkoleniu BHP przed rozpoczęciem pracy

szkolenie bhp łódźRozmowę przeprowadzał ze mną sam prezes. Byłem nieco zestresowany, ale mimo to świetnie sobie poradziłem, bo dostałem tę pracę. Oczywiście najpierw musiałem wykonać badania w przychodni, bo było to wymagane. Byłem pewny, że będę również musiał odbyć wstępne szkolenie bhp Łódź była miastem, gdzie firm oferujących szkolenia było sporo, ale miałem świadomość, że tak duża spółka zapewne dysponowała własnym szkoleniowcem. Nie pomyliłem się, ponieważ szkolenie miałem odbyć w siedzibie firmy i właśnie miał je przeprowadzić pracownik tam zatrudniony. Firma miałam własnego szkoleniowca i nawet dysponowała odpowiednio wyposażoną salą, gdzie takie szkolenia bhp były przeprowadzane. Szkolenie miało trwać przez cały dzień roboczy. Poza mną była jeszcze jedna osoba, która tak jak ja została przyjęta do pracy. Na szkoleniu nauczyłem się jak udzielać pierwszej pomocy i w jaki sposób reagować w różnych sytuacjach zagrożenia. Zdobyłem ogrom wiedzy, która była przydatna również w codziennym życiu. Szkolenie było tak interesujące, że nawet nie zauważyłem jak szybko ten dzień mi zleciał. Testu na koniec nie musiałem pisać, ponieważ szkoleniowiec wiedział, że przyswoiłem całą wiedzę.

Miałem dużo obowiązków w pracy, ale starałem się wszystkie wykonywać najlepiej, jak potrafiłem. Bardzo mi zależało na pracy dla tej firmy i zamierzałem się wykazać. Byłem na okresie próbnym i dopiero po nim okaże się, czy dostanę tę pracę na stałe. Jestem dobrej myśli.