Komfortowy wózek Torino

Dopóki dziecko nie nauczy się stabilnie chodzić, to wszędzie musi być przewożone w wózku. Najpierw w gondoli, bo musi leżeć na płaskim podłożu, a potem na siedząco w spacerówce. Przyda się jeszcze fotelik samochodowy.

Co posiadają wózki Torino?

wózek bebetto torinoKupując wózek dla dziecka, możemy kupić oddzielnie samą gondolę, a po około pół roku kupić kolejny wózek będący spacerówką. Możemy też wybrać bardziej oszczędne rozwiązanie i za jednym razem kupić dwa wózki z tej samej serii, montowane na jednym stelażu. Najlepszym w swojej klasie jest wózek Bebetto Torino. Możemy go kupić w zestawie 2w1, czyli gondola i spacerówka, lub 3w1, dodatkowo z fotelikiem samochodowym. Gondole z firmy Bebetto posiadają jeden, uniwersalny rozmiar i pasują na każdego noworodka i niemowlaka do około siódmego miesiąca życia. Są wyposażone w system wentylacji, pokrowiec, materac i rozkładaną budkę. Dodatkowo zagłówek ma regulowaną mechanicznie wysokość, więc starszy niemowlak może leżeć pochylony pod kątem. Spacerówka Torino jest idealnie wyprofilowanym wózkiem z miękkim siedziskiem. Jest do niego dołączony wkład umożliwiający przewożenie dzieci o niewielkiej posturze. Pięciostopniowe pasy bezpieczeństwa będą utrzymywać maluch we właściwej pozycji przez całą drogę, a dzięki specjalnym nakładkom z pianki, nie będą dziecka uwierały. Z przodu znajduje się barierka, która jest głównym zabezpieczeniem dla starszych dzieci, które nie wymagają już zapinania pasami. Lekki, aluminiowy stelaż można łatwo złożyć i schować w szafie.

Wózki Bebetto są najczęściej wybieraną marką przez rodziców. Model Torino posiada nawet pokrowce na koła, uchwyt na butelkę, czy mufkę na dłonie, która jest niezastąpiona w zimowe spacery. Kupując ten model, mamy dwa, w pełni wyposażone wózki.