Kolczyki ze złota – pomysł na prezent

 

Co jakiś czas zdarza się jakaś okazja, z której wypada kogoś obdarować. Nie zawsze jednak mamy pomysły na odpowiedni podarunek. Dlatego właśnie postanowiłem stworzyć ten wpis, który poda Wam jedną inspirację prezentową. Może akurat ona okaże się pomocna. Mam taką nadzieję. Mi kiedyś ktoś tak podpowiedział i to był strzał w dziesiątkę.

Kto ucieszy się z kolczyków ze złota?

kolczyki ze złotaKobiety często marzą o pięknej biżuterii. My faceci jednak nie zawsze czujemy się pewnie u jubilera. Niekoniecznie bowiem znamy gusta osoby, którą chcemy obdarować. Wierzcie mi jednak, że nie jest to takie trudne, jak się wydaje. Na początek polecam po prostu dobrze poobserwować tę osobę, jeśli masz taką możliwość. Akurat kolczyki ze złota to dobry pomysł na prezent dla mamy, narzeczonej lub innej bliskiej osoby. Mniemam więc, że masz możliwość przyjrzenia się ozdobom, które ta kobieta nosi najchętniej. Zobacz, czy są drobne, czy to wyraziste dodatki. Sprawdź, czy woli ona wiszące kolczyki, czy może malutkie sztyfty. Możesz nawet postarać się pożyczyć na jakiś czas jedną z ulubionych par jej kolczyków wtedy, gdy będziesz udawał się do jubilera. Wtedy pewnie łatwiej będzie mu doradzić, jeśli pokażesz, co lubi nosić Twoja wybranka czy mama. Inny pomysł to zrobienie zdjęć ulubionych dodatków kobiety (mogą być też bransoletki, wisiorki, a nie tylko kolczyki). To będzie łatwiejsze do wykonania. Osoba, której chcesz coś kupić nie zauważy braku i nie wzbudzisz jej podejrzeń.

Staraj się, aby była to niespodzianka. Kup coś podobnego do ulubionych dodatków, a na pewno się spodoba. My faceci często myślimy, że jak podarujemy coś zupełnie nowego, w nowym stylu, to kobieta będzie zachwycona. Niestety, jeśli za bardzo dasz się ponieść fantazji, to po prostu nie trafisz w jej gust. Lepiej więc kierować się rzeczywistymi upodobaniami i kupić złote kolczyki, które są w takim samym stylu jak dotychczasowa biżuteria kobiety.