Ile kosztuje nowa myjnia

 

Myjnie bezdotykowe zyskują uznanie na każdym praktycznie rynku, gdzie tylko się pojawią. Sam kiedy tylko mam problem z ubrudzonym samochodem od razu praktycznie jadę kilkaset metrów dalej do znajomej myjni, gdyż wiem, że to właśnie tam są najbardziej atrakcyjne ceny i stosunek do jakości również jest nawet bardziej, niż zadowalający.

Koszt posiadania własnej myjni

koszt budowy myjni

Koszt postawienia myjni bezdotykowej dla mnie, jako dla klienta prywatnego jest mało interesującą kwestią. Bardziej jestem zainteresowany tym, co takiego posiada dany punkt oferujący mycie samochodu. Zawsze pozwalam sobie na skorzystanie z tej jednej myjni i robię to mniej więcej raz w tygodniu, gdyż cena za umycie samochodu jest bardzo atrakcyjna i już za kilka złotych mogę sprawić, że moje auto będzie wyglądało jak nowe. Koszt budowy myjni bezdotykowej na pewno nie będzie aż tak duży z tego względu, że na rynku jest coraz więcej firm, które zajmują się dostarczaniem takich rozwiązań. Co mnie oczywiście bardzo cieszy z tego względu, że praktycznie na każdym kroku mogę umyć mój samochód. Nawet jadąc do innego miasta mam tę możliwość, aby umyć swój pojazd. Przydaje mi się obecność takiej myjni samochodowej zwłaszcza wtedy, kiedy wyjeżdżam w delegację i chcę, aby moje auto prezentowało się bardzo dobrze. Koszt myjni bezdotykowej musi być niewielki, gdyż taką myjnię można zobaczyć praktycznie na każdej stacji benzynowej.

Trudno się jednak dziwić, przecież dzięki takiej lokalizacji klient, taki jak ja, tankujący swój samochód może od razu go wyczyścić, dzięki czemu będzie o wiele lepiej się prezentował. Co więcej, koszt myjni bezdotykowej może być większy ze względu na dodatki do modułów pozwalających na wyczyszczenie samochodu od środka, o czym także wiele osób myśli, jeśli chce wyczyścić auto.