Fotobudka idealna na wesele

Ponieważ nie jestem fanką pozowanych zdjęć, które zwykle znajdują się w albumie, gdy na jakiejś imprezie pojawia się profesjonalny fotograf, stwierdziłam że muszę poszukać innego rozwiązania. Przede wszystkim nie chciałam aby każdy czuł się skrępowany i nadzorowany przez osobę z obiektywem, jednocześnie mogąc uwiecznić na zdjęciach swoje prawdziwe ja.

Najlepszym pomysłem na fotografie weselne jest fotobudka

fotobudka do wynajęcia we WrocławiuPrzede wszystkim na moim weselu miało pojawić się spore grono znajomych ze studiów, w związku z czym w pełni zdawałam sobie sprawę, że zabawa w pewnym momencie będzie przypominała dyskotekę. Z tego właśnie względu stwierdziłam, że doskonale sprawdzi się fotobudka do wynajęcia we Wrocławiu. Jest to sposób na umożliwienie gościom weselnym wykonania fotografii zgodnych z ich charakterem a nawet na przekazanie młodej parze określonych rzeczy. Jestem bardzo zadowolona z fotobudki, ponieważ przede wszystkim wykonywała zdjęcia bardzo dobrej jakości i dawała idealne przerwy czasowe, umożliwiające przygotowanie się do ujęć. Dodatkowo pomimo faktu, że gości było bardzo dużo, nie było żadnych problemów z papierem ani z tuszem, chociaż goście tłumnie decydowali się na wykonywanie zdjęć. Bardzo przypadł mi również do gustu fakt, że fotobudka była również wyposażona w rozmaite akcesoria, które umożliwiały gościom wykonanie zdjęć zabawnych i przebieranych (na przykład duże okulary, czy różnokolorowe peruki).

Muszę przyznać, że decyzja o wynajęciu na wesele fotobudki, była jedną z najlepszych decyzji, jakie udało mi się podjąć. Dzięki temu goście bawili się doskonale, mogąc uwieczniać swoje żarty, a ja posiadam wspaniałą pamiątkę. Jestem bardzo zadowolona z jakości zdjęć oraz z samej fotobudki, która była dostępna w bardzo przystępnej cenie.