Dlaczego warto kupić szafę na wymiar?

Rok temu razem z przyjaciółką postanowiłyśmy wynająć sobie mieszkanie bliżej centrum, aby łatwiej było nam dostać się na studia. Na początku myślałyśmy, że spokojnie zmieścimy wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy w nowym mieszkaniu, lecz jak się okazało skończyłyśmy obie z pudłami w pokoju.

Szafa wykonywana na wymiar

szafy na wymiar tychyPakując swoje rzeczy obie wiedziałyśmy, że będzie tego sporo, jednakże mieszkanie wydawało się całkiem funkcjonalne pod względem pakowności. Podczas wypakowywania wszystkie szybko zauważyłyśmy, że chyba nieco się pomyliłyśmy ponieważ sporo naszych rzeczy się nie mieściło i przez pierwszych kilka miesięcy mieszkałyśmy razem z pudłami w pokojach, bo zwyczajnie nie było gdzie tego wypakować. Zaczęłam szukać w internecie jakichś informacji, które pomogłyby nam uporać się z naszym kartonowym problemem. Znalazłam wiele poradników, lecz dotyczyły one głównie osób, które posiadały strych. My niestety takowego nie miałyśmy, ale w jednym z artykułów przeczytałam, że w takich sytuacjach dobrym rozwiązaniem jest zamówienie szafy na wymiar Tychy jak się okazało posiadają sporo sklepów w których można zamówić szafę robioną na wymiar. Dodatkowo w korytarzu mieściła się spora wnęka, którą idealnie mogłaby wypełnić właśnie taka szafa. Po uzyskaniu zgody od właściciela mieszkania zamówiłyśmy jedną z takich szaf, która doskonale wpisywała się swoim wyglądem w wystrój całego mieszkania, a dodatkowo na drzwiach posiadała spore lustra, które jak wiemy każdej młodej kobiecie są na rękę.

Ogromna szafa na wymiar była najlepszą decyzją. Bez problemu zmieściłyśmy w niej wszystkie nasze ubrania, a dzięki temu, że posiadała również drążek, mogłyśmy sobie zawiesić ubrania galowe niezbędne na sesje nie przejmując się ich pognieceniem. W dodatku szafa pomieściła również wszystkie nasze buty oraz przedmioty, które nie mieściły się na półkach w naszych pokojach.